ART / Lithographs / Litograph in colors 14666033
nr 1466 6033
Jens Fänge
(f. 1965), Sverige
Jens Fänge (b. 1965), Sweden. IKEA Art Event II, offsetlitografi. Signed. Image dimensions: 49x40cm, outer dimensions including frame: 84x72cm,
LITOGRAPH IN COLORS, IKEA Art Event II, offsetlitografi. Signerad. Bildmått: 49x40cm, yttermått inklusive ram: 84x72cm
Jens Fänge, Swedish painter, born 1965.
800
SEK 1400
Monday May 9 2022
at 19:14:42
100 kr
600 kr
200 kr
250 kr (Robot)
300 kr
350 kr (Robot)
500 kr
600 kr (Robot)
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr